Posao u gradu Netretić. Pronađeno 5 novih oglasa u ovoj regiji.

Konobar (m/ž)

  • Caffe bar Mondekar (Vlasta d.o.o.)
  • Netretić
  • dan

Opis posla Traži se:Konobar (m/ž) - 2 studenta/ice.UvjetiŠto nudimo- radno vrijeme prilagođeno studentima- početak rada: 15.04.2024.- cijena rada: 7,00 €/sat + prijevoz- vrijeme rada: 8 satno radno vrijemeVrsta zaposlenja:Studentski ugovor

www.moj-posao.net

KONOBAR/KONOBARICA

  • INA MALOPRODAJNI SERVISI d.o.o. za usluge
  • VUKOVA GORICA, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
  • 7 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Završena osnovna škola Radno iskustvo: 1 g. 1 g.

burzarada.hzz.hr

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

  • OBITELJSKI DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE VILLA DOBRA
  • Netretić
  • 16 dana

Opis poslaZdravstvena skrb i njega korisnika u obiteljskom domu. Broj izvršitelja: 1.Uvjeti:- razina obrazovanja: KVŠto nudimo:- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi- mogućnost zapošljavanja umirovljenika- rad na puno radno vrijeme- nema smještaja- naknada za prijevoz: u cijelosti

SOCIJALNI RADNIK/CA

  • OBITELJSKI DOM PETRA
  • VINSKI VRH, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
  • 4 mjeseca

PosloprimacRazina obrazovanja: Viša ili prvostupanjskaFakultet, akademija, magisterij, doktorat Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova :  vođenje evidencije te ostali poslovi vezani za socijalnog radnika za  pokretne, polupokretne i nepokretne osobe. Nije važno

Socijalni radnik (m/ž)

  • Netretić
  • 16 dana

Opis poslaVođenje evidencije te ostali poslovi vezani za socijalnog radnika za pokretne, polupokretne i nepokretne osobe.Broj izvršitelja: 1.Uvjeti:- razina obrazovanja: VŠS/VSSŠto nudimo:- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi- rad na puno radno vrijeme- nema smještaja- naknada za prijevoz: u ci...

Top