Posao u gradu Rakovica. Pronađeno 4 novih oglasa u ovoj regiji.

Konobar (m/ž)

  • UO MARKO
  • Drage
  • 24 dana

Opis posla Posluživanje toplih/hladnih napitaka.Uvjeti Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski. Kontakt podaciTelefon:+385 95 822 5589 Stručna sprema:Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna spremaŠto nudimo- zajednički smještaj- naknada za prijevoz se u cijelo...

www.moj-posao.net

EDUKATOR/EDUKATORICA

  • Javna ustanova Baraćeve špilje - za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području općine Rakovica
  • NOVA KRŠLJA, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
  • 23 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Srednja škola 4 godine Strani jezici: Engleski jezik Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 2 godine Ostale informacije: Na osnovu članka 22. Statuta Javne ustanove Baraćeve špilje od 13. svibnja 2021. godine  i članka 6. Pravilnika o radu Javne ustanove BaraćeveN...

burzarada.hzz.hr

Recepcionar (m/ž)

  • PORTUM, obrt za trgovinu i turizam, vl. Ines Barešić, Drage, Jadranska turistička cesta 22 C
  • Drage
  • mjesec

Opis posla Traži se:Recepcionar (m/ž).UvjetiTražimo osobu sa završenom srednjom školom smjer hotelijersko turistički tehničar, radno iskustvo nije potrebno. Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski. Kontakt podaciTelefon:+385 99 662 3047 Stručna sprema:Srednja stručna

KONOBAR /KONOBARICA

  • 23 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Srednja škola 4 godine Strani jezici: Engleski jezik Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Na osnovu članka 22. Statuta Javne ustanove Baraćeve špilje od 13. svibnja 2021. godine  i članka 6. Pravilnika o radu Javne ustanove Baraćev...

Top