Posao konobar restoran u gradu Sisak. Pronađeno 3 novih oglasa u ovoj regiji.

Konobar (m/ž)

  • UGOSTITELJSKI OBRT "EX", BOŠKO BERENDIKA, SISAK, HRV. NAR. PREPORODA BB
  • Sisak
  • 8 dana

Opis posla - zaprimanje narudžbi i posluživanje gostiju- izdavanje i naplata računa- održavanje čistoće i urednosti radnog prostoraUvjeti Stručna sprema:Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, ...

www.moj-posao.net

  • TRGOVAČKO-UGOSTITELJSKI OBRT "SISAČKI RIBIČ - IVAN"
  • Sisak
  • 12 dana

Opis poslaOpis posla:- priprema i usluživanje pića- održavanje čistoće u objektu- rad na blagajni kao i obračun blagajneUvjeti:- KV SSS- radno iskustvo nije važnoNudimo:- zaposlenje na određeno puno radno vrijeme- rad u dvije smjene- radi se i vikendom i ...

  • BARUN, UGOSTITELJSKI OBRT, IGOR TOPALOVIĆ
  • Sisak
  • mjesec

Opis posla - postavljanje i apserviranje stolova- priprema ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke- odgovornost za pravilan način ponude, prezentacije i posluživanja jela i pića- stručno i ljubazno ophođenje s ...

Top