Posao Transport, Skladištenje I Logistika u gradu Sveti Ivan Zelina. Nađeno 5 novih oglasa u ovoj regiji.

Pomoćni skladištar (m/ž)

  • Forest Agram d.o.o.
  • Donja Zelina
  • 3 dana

Opis posla Zbog povećanja obima posla pozivamo Vas da se pridružite našem uspješnom timu kao: Pomoćni skladištar (m/ž).Odgovornosti:- zaprimanje robe- slaganje robe na police- priprema i otprema robe prema narudžbamaUvjetiPoželjna znanja i kvalifikacije: - SSS- poznavanje rada na računalu- komunikat...

www.moj-posao.net

Vozač teretnog vozila (m/ž)

  • ZE-PROM društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i prijevoz
  • 16 dana

Opis poslaTraži se:Vozač teretnog vozila (m/ž).Broj izvršitelja: 1.Uvjeti:- razina obrazovanja: KV/SSS- vozački ispit: kategorija B; kategorija C; kategorija EŠto nudimo:- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi- rad na puno radno vrijeme- nema smještaja- naknada za prijevoz: djelomičnoOsobni dolaz...

VOZAČ/ICA TEGLJAČA S POLUPRIKOLICOM I TERETNOG VOZILA S PRIKOLICOM

  • "BETON KORITNIK"- Proizvodnja, izgradnja i prodaja betona i betonskih elemenata, vl. Dražen Koritnik, Sv. Ivan Zelina, Pretoki 17
  • SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
  • 25 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Srednja škola 4 godine Vozački ispit: Kategorija BKategorija CKategorija E Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: Prijevoz rasutih tereta i betonskih elemenata. 1 godinu

burzarada.hzz.hr

Vozač tegljača s poluprikolicom i teretnog vozila s prikolicom (m/ž)

  • "BETON KORITNIK"- Proizvodnja, izgradnja i prodaja betona i betonskih elemenata, vl. Dražen Koritnik
  • Sveti Ivan Zelina
  • 25 dana

Opis posla Prijevoz rasutih tereta i betonskih elemenata.Uvjeti Stručna sprema:Srednja stručna spremaPotrebne godine iskustva:1 Vozačka dozvola:B, C, EŠto nudimo- naknada za prijevoz se djelomično isplaćujeVrsta zaposlenja:Stalni radni odnos 1

VOZAČ/ICA

  • ALTERA - društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • mjesec

PosloprimacRazina obrazovanja: Završena osnovna školaSrednja škola 3 godineSrednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis posla: prijevoz opreme teretnim vozilima (labudica, solo kamion,kamion s kranom) utovar i istovar opreme  drugi poslovi po nalogu poslodavca i po potr...

Top