Posao Urednik u gradu Zagreb. Nađeno 3 novih oglasa u ovoj regiji.

Grafički urednik (m/ž)

  • SFINGA ART d.o.o.
  • Zagreb
  • 15 dana

Opis posla Tražimo:Grafičkog urednika (m/ž).UvjetiTražimo grafičkog urednika sa znanjem rada u QuarkXPressu, Photoshopu i Illustratoru.Prednost rada na Apple računalima. Stručna sprema:Srednja stručna sprema Vještine: Photoshop, Adobe Illustrator, QuarkXPress Što nudimo- stalna i redovna primanja i...

www.moj-posao.net

GLAČAR/ICA

  • TEKSTIL MILEK j.d.o.o. za trgovinu i usluge
  • ZAGREB
  • 27 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Završena osnovna škola Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis posla: glačanje odjevnih predmeta u kemijskoj čistionici. Nije važno

burzarada.hzz.hr

GLAČAR/ICA

  • TEKSTIL TRADE MILEK društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju
  • ZAGREB
  • mjesec

PosloprimacRazina obrazovanja: Završena osnovna škola Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis posla: glačanje odjevnih predmeta u kemijskoj čistionici, smjena: od 8:00 do 14:00 i od 13 do 20:00h, subotom od 8:00 do 14:00 h. Nije važno

Top