Posao Limar u gradu Hrvatska. Nađeno 19 novih oglasa u ovoj regiji.

LIMAR/ICA

  • JUROLIM, obrt za limarske usluge, vl. Miroslav Juroš, Đakovo, Josifa Runjanina 4
  • ĐAKOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
  • 3 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Osnovna škola niži razrediZavršena osnovna školaSrednja škola 3 godine Radno iskustvo: 4 mjeseca Ostale informacije: Poslovi rezanja i krojenja lima, savijanje lima, montaža limenih konstrukcija, montaža limenih cijevi i cijevnih elemenata. 4 mjeseca

burzarada.hzz.hr

Krovopokrivač - limar m/ž

  • Gornji Grad - Medveščak, Grad Zagreb
  • 4 dana

Krovopokrivača - limara m/žMajstora, pomoćnog ili priučenog m/ž traži obrt iz Zagreba. Uvjeti i radno okruženje odlični, plaća i radno vrijeme prema dogovoru, prijava obavezna.091/5387-957

www.oglasnik.hr

Limar - Krovopokrivač (m/ž)

  • SVAM-LIM društvo s ograničenom odgovornošću za završne radove u graditeljstvu i druge usluge
  • Novo Selo Rok
  • 10 dana

Opis poslaLimarski i krovopokrivački poslovi.Stimulativna primanja.Razina obrazovanja: NKV/KV/SSSBroj traženih radnika: 2Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni posloviOsobni dolazak: I. Lole Ribara 31, Novo Selo Rok.

www.moj-posao.net

Građevinski limar (m/ž)

  • Stas d.o.o.
  • Dugo Selo
  • 22 dana

Opis poslaMontaža građevinske limarije, krovnih i fasadnih obloga.Broj izvršitelja: 5.Uvjeti:- razina obrazovanja: NKV/KV/SSSŠto nudimo:- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi- rad na puno radno vrijeme- nema smještaja- naknada za prijevoz: bez naknade

  • IMPULS KROVOV d.o.o.
  • Samobor
  • 23 dana

Opis poslaTraži se:Građevinski limar (m/ž).Rad na puno radno vrijeme.Radno vrijeme od 07:00 do 16:00 h, od ponedjeljka do petka.

  • Limarski obrt Slavko Škrbec
  • Ivanec
  • 24 dana

Opis posla - poslovi KV građevinskog limara- poslove će obavljati na visiniUvjeti Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom ili pisanim putem. Kontakt podaciTelefon:+385 42 781 037+385 98 449 240Adresa:Ivana Gorana Kovačića 5, 42240 IvanecPismo:Ivan...

GRAĐEVINSKI LIMAR / GRAĐEVINSKA LIMARICA

  • IVANEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
  • 24 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Srednja škola 3 godine Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Ops posla: poslovi KV građevinskog limara - poslove će obavljati na visini,Nudimo:- posao jednokratno sa stankom za prehranu- tjedni odmor subota i nedjelja- radno vrijeme 8 sati- korištenje godišnje...

GRAĐEVINSKI/A LIMAR/ICA

  • STAS D.O.O. ZA USLUGE, TRGOVINU I PROIZVODNJU
  • DUGO SELO, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
  • 24 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Osnovna škola niži razrediZavršena osnovna školaSrednja škola 3 godineSrednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Montaža građevinske limarije, krovnih i fasadnih obloga. Nije važno

Krovopokrivač / Limar m/ž

  • Matulji, Primorsko-goranska
  • 30 dana

U potražnji smo za krovopokrivačem / limarom m/ž ili osobom koja je voljna i željna učiti i razvijati se u tom smjeru. Nudimo stalni radni odnos i izvrsne uvjete.Obiteljska smo firma iz Matulja te se 60 godina bavimo izvedbom krovopokrivačkih i limarskih radova.

GRAĐEVINSKI LIMAR/GRAĐEVINSKA LIMARICA

  • LIMARIJA JOZIĆ, vlasnik JOZO JOZIĆ,Slavonski Brod,Vinogorčeva 99
  • SLAVONSKI BROD, BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA
  • mjesec

PosloprimacRazina obrazovanja: Srednja škola 3 godineSrednja škola 4 godine Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova: montaža građevinske limarije.Traži se samostalni ili pomoćni građevinski limar. Nije važno

  • 1
  • 2
Top