Posao u gradu Gospić. Pronađeno 6 novih oglasa u ovoj regiji.

Mesar (m/ž)

  • ASIĆ, OBRT ZA PRIJEVOZ, PROIZVODNJU I TRGOVINU, VL. JOSIP ASIĆ, GOSPIĆ, DR. JURE TURIĆA 8
  • Gospić
  • 23 dana

Opis posla Traži se:Mesar (m/ž).Uvjeti Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski. Kontakt podaciTelefon:+385 99 577 2795 Stručna sprema:Kvalificirani, Srednja stručna spremaPotrebne godine iskustva:1Što nudimoRadno vrijeme: 36 sati tjedno.Vrsta zaposlenja:Stalni radni o...

www.moj-posao.net

DOKTOR/ICA OBITELJSKE (OPĆE) MEDICINE - UGOVORNI ZDR.RADNIK U PZZ

  • DOM ZDRAVLJA GOSPIĆ
  • LIČKI OSIK, LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
  • 30 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatikeosnove korištenja računala u Windows okruženju Stručni ispiti: Potreban položen stručni ispit; stručni ispit za doktora medicine Radno iskustvo: Nije važno Ostale infor...

burzarada.hzz.hr

Administrativni službenik (m/ž)

  • EKO GOSPIĆ d. o. o. za skupljanje i recikliranje neopasnog otpada
  • Novoselo Trnovačko
  • mjesec

Opis posla - prijem i obrada pristigle pošte- skladišno poslovanje- plaćanje računaUvjeti Stručna sprema:Srednja stručna spremaPotrebne godine iskustva:1Što nudimo- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćujeVrsta zaposlenja:Na određeno vrijeme 1

ADMINISTRATIVNI SLUŽBENIK MIŽ

  • NOVOSELO TRNOVAČKO, LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
  • mjesec

PosloprimacRazina obrazovanja: Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatikeosnove korištenja računala u Windows okruženju Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: prijem i obrada pristigle pošteskladišno poslovanjeplaćanje računa 1 godinu

Vozač (m/ž)

  • EKO GOSPIĆ d.o.o. za skupljanje i recikliranje neopasnog otpada
  • mjesec

Opis posla - dnevna vožnja metalnog otpadaUvjeti Stručna sprema:Kvalificirani, Srednja stručna spremaPotrebne godine iskustva:1 Vozačka dozvola:C, EŠto nudimoVrsta zaposlenja:Na određeno vrijeme 1

VOZAČ/ICA

  • mjesec

PosloprimacRazina obrazovanja: Srednja škola 3 godine Vozački ispit: Kategorija CKategorija E Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: dnevna vožnja metalnog otpada 1 godinu

Top