Posao Transport, Skladištenje I Logistika u gradu Križevci. Nađeno 5 novih oglasa u ovoj regiji.

Vozač tegljača - kipera (m/ž)

  • STIPO MARTIĆ,PRIJEVOZ BETONA, BROD, DRAGUTINA RAKOVCA 42, BUKOVLJE
  • Križevci
  • 6 dana

Opis posla Traži se vozač (m/ž) tegljača - kipera.UvjetiŠto nudimoVrsta zaposlenja:Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

www.moj-posao.net

Vozač C+E kategorije (m/ž)

  • Križevci
  • 6 dana

Opis posla Traži se vozač (m/ž) C+E kategorije s iskustvom.UvjetiŠto nudimoVrsta zaposlenja:Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Dostavljač B kategorije (m/ž)

  • MONOLITINVEST d.o.o.
  • Kloštar Vojakovački
  • 7 dana

Opis posla -dostava parketa-rad na terenu-razvrstavanje, prikupljanje i dostava -organizacija vozne rute-briga o vozilu, urednosti kabine i teretnog prostora-prijava uočenih kvarova na vozilu-ostali poslovi po nalogu nadređene osobeUvjeti-komunikativnost, točnost, urednost, fleksibilnost-dobra tjele...

Dostavljač (m/ž)

  • PRIZMA d.o.o. za trgovinu i gradnju
  • Križevci
  • 19 dana

Opis poslaTraži se:Dostavljač hrane (m/ž).Broj izvršitelja: 2.Uvjeti:- razina obrazovanja: NKV/KV- vozački ispit: kategorija BŠto nudimo:- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi- rad na puno radno vrijeme- 2 smjene- nema smještaja- naknada za prijevoz: djelomično

Vozač teretnog motornog vozila C i E kategorije (m/ž)

  • JAKOV TRANS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Križevci
  • mjesec

Opis posla Vozač/ica teretnog motornog vozila sa poluprikolicom kiper, dnevne ture.Rad se obavlja na području Koprivničko-križevačke županije.UvjetiPoželjno radno iskustvo, ali nije uvjet. Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski. Kontakt podaciTelefon:+385 98 968 1918...

Top