Posao u gradu Ogulin. Pronađeno 6 novih oglasa u ovoj regiji.

Veterinarski tehničar (m/ž)

  • VETERINARSKA AMBULANTA OGULIN društvo s ograničenom odgovornošću
  • Ogulin
  • 4 dana

Opis posla Veterinarski poslovi u ambulanti i na terenu.Uvjeti Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem. Kontakt podaciTelefon:+385 47 531 973Pismo:Veterinarska ambulanta Ogulin, Pešćenica 8, 47300 Ogulin Stručna sprema:Srednja stručna spremaŠto nudim...

www.moj-posao.net

Radnica za pomoć i potporu starijim osobama i/ili nemoćnim osobama

  • HRVATSKI CRVENI KRIŽ, GRADSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA OGULIN
  • Ogulin
  • 11 dana

Opis posla Natječaj za zapošljavanje – Radnik/ca za pomoć u kući za prijem u radni odnos na određeno vrijeme na projektu "Zaželi Bajku " (SF.3.4.11.01.0410) na radno mjesto: Radnik/ca za pomoć i potporu starijim osobama i/ili nemoćnim osobama Projekt „Zaželi Bajku“ u skladu je s europskim i nacional...

Konobar (m/ž)

  • Ugoprodukt d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Ogulin
  • 14 dana

Opis posla Traži se konobar (m/ž) za rad u caffe baru Millennium.Uvjeti- potrebna zvanja: konobar Stručna sprema:Kvalificirani, Srednja stručna spremaŠto nudimo- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćujeVrsta zaposlenja:Stalni radni odnos

Kuhinjski radnik (m/ž)

  • SIDRO UGOSTITELJSKI OBRT
  • Jakišnica
  • 14 dana

Opis posla Pranje suđa i priprema salata.Uvjeti Stručna sprema:NekvalificiraniŠto nudimo- zajednički smještaj- rad u dvije smjene- bruto plaća: 840 €Vrsta zaposlenja:Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Dentalni asistent (m/ž)

  • DENTIVO društvo s ograničenom odgovornošću za stomatološke usluge
  • Ogulin
  • 18 dana

Opis poslaMetalika d.o.o. iz Ogulina je certificirani proizvođač protupožarnih i protuprovalnih vrata. Proizvodnja se odvija na dvije lokacije u Ogulinu, a montaža na području cijele Hrvatske. Glavna svrha radnog mjesta u proizvodnji je realizacija svih aktivnosti koje su potrebne za proizvodnju od

Inženjer prodaje (m/ž)

  • OGIN d.o.o.
  • Ogulin
  • 22 dana

Opis posla Vaši zadaci:- izrada i slanje ponuda klijentima te praćenje isporuke i plaćanja po predmetnim ponudama- tehnička podrška oko projektne prodaje opreme, izrada odabira i tehničkih kalkulacija projektirane opreme- predstavljanje cjelokupnog asortimana tehničkih rješenja za aktualne i potenci...

Top