Posao vozac teretnog motornog vozila u gradu Sveti Ivan Zelina. Pronađeno 5 novih oglasa u ovoj regiji.

Vozač teretnog vozila (m/ž)

  • ZE-PROM društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i prijevoz
  • Donja Zelina
  • 18 dana

Opis poslaTraži se:Vozač teretnog vozila (m ž).Broj izvršitelja: 1. ...

www.moj-posao.net

Vozač tegljača s poluprikolicom i teretnog vozila s prikolicom (m/ž)

  • "BETON KORITNIK"- Proizvodnja, izgradnja i prodaja betona i betonskih elemenata, vl. Dražen Koritnik
  • Sveti Ivan Zelina
  • 27 dana

Opis posla Prijevoz rasutih tereta i betonskih elemenata.Uvjeti Stručna sprema:Srednja stručna spremaPotrebne godine iskustva:1 Vozačka dozvola:B, C, EŠto nudimo- naknada za prijevoz se djelomično isplaćujeVrsta zaposlenja:Stalni radni odnos 1

VOZAČ/ICA TEGLJAČA S POLUPRIKOLICOM I TERETNOG VOZILA S PRIKOLICOM

  • "BETON KORITNIK"- Proizvodnja, izgradnja i prodaja betona i betonskih elemenata, vl. Dražen Koritnik, Sv. Ivan Zelina, Pretoki 17
  • SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
  • 27 dana

PosloprimacRazina obrazovanja: Srednja škola 4 godine Vozački ispit: Kategorija BKategorija CKategorija E Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: Prijevoz rasutih tereta i betonskih elemenata. 1 godinu

burzarada.hzz.hr

Konobar (m/ž)

  • "EDO", Vuča vozila, vl. Edin Huzejrović , Donja Zelina , Brezovec Zelinski 2 C
  • Brezovec Zelinski
  • 26 dana

Opis posla Rad u mirnom i staloženom caffe bar Aqua, Brezovec Zelinski.UvjetiTraži se točnost, ljubaznost, odgovornost prema poslu.Iskustvo je poželjno, ali nije uvjet. Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim ...

Top